Başarının yolu azim. irade. güven.

BİZKİMİZ?

resim

ZÜMRÜT ISI: 2001 yılından günümüze ısıtma sistemlerinin imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Meram Sanayi Bölgesinde 2000 m² kapalı alana sahip fabrikasında faaliyetine devam etmektedir. Kalorifer ve Doğalgaz kazanlarının imalatını yapan firmamız, " Dürüst ve Kalite " ilkesiyle hareket ederek, sizlerin desteği ile sektörün lideri haline gelmiştir. Ülkemiz standartlarının üzerinde bir üretim ve ürün kalitesine sahip olan firmamız, Ar-Ge çalışmalarına önemli bütçeler ayırmakta ve üretilen her üründe sınırlarını zorlamaktadır. Yoğun bir test aşamasının ardından tüketicisine ulaşan Zümrüt Isı ürünleri uzun yıllar dayanmak üzere tasarlanmıştır. Daha az maliyetle daha fazla verim elde edebileceğiniz Zümrüt Isı ürünleri sorunsuz servis ve yedek parça avantajıyla size sunulmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini daima temel prensip olarak kabul edildiği firmamızda deneyimli, alanında uzman bir kadro, yöneticiler ve yüksek teknolojiye sahip bir makine parkı sizin için çalışmaktadır. Sizlerin desteği devam ettiği sürece daha güzel ürünler sizlere sunma gayreti içerisinde olacağız. Amacımız; sizlere daima daha ekonomik ve daha verimli ürünler sunmaktır. işbirliğimizin ve dostluğumuzun daim olması dileğiyle...

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak, Kalorifer Kazanları imalat sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kaliteli hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

Kalorifer Kazanları imalat sektöründe imalat sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak " Zümrüt Isı " isminin aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak.

ADRES

Çomaklı Mahallesi 15404. Sokak No:6 Karatay - KONYA / TÜRKİYE


İLETİŞİM
03323451581

Telefon: 03323451582

Fax: 03323451581

  • bilgi@zumrutisi.com.tr
  • bilgi@zumrutisi.com.tr
  • -